Шиелі индустриалды–аграрлық колледжінде өткізілген «Денсаулық ... -- "Шиелі индустриалды – аграрлық колледжінде ..." -- 13 Қыркүйек 2019
ПРЕЗИДЕНТТІК ЖАСТАР КАДР РЕЗЕРВІНЕ ІРІКТЕУ БАСТАЛДЫ -- "Президенттік жастар кадр резервіне өтінімдерді ..." -- 13 Қыркүйек 2019
5 сұрақ айдары -- Мен таяуда жұмыстан шығып, «Болашақ» ..." -- 10 Қыркүйек 2019
Жинақтаушы зейнетақы жүйесі туралы 5 сұрақ -- "Жинақтаушы зейнетақы жүйесі туралы 5 сұрақ ..." -- 29 Тамыз 2019
ОТБАСЫ: ӘЙЕЛ-АНА - НҰРЛЫ БОЛАШАҚТЫҢ АЛТЫН АРҚАУЫ -- "Бүгін "Арман" мәдениет үйінде Шиелі ауданының ..." -- 26 Тамыз 2019
ҚАЗАҚСТАНДЫҚТАР 3 МЛН.ТЕНГЕ МЕН АВТОКӨЛІК ҰТЫП АЛА АЛАДЫ -- "ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер комитеті «Атамекен» ..." -- 26 Тамыз 2019
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "2019 жылғы 15 тамыз 2019 жылдың 1 тамызына ..." -- 23 Тамыз 2019
Жинақтаушы зейнетақы жүйесі туралы 5 сұрақ -- "Менің азық-түлік дүкенім бар. Зейнетақы ..." -- 23 Тамыз 2019
Жинақтаушы зейнетақы жүйесі туралы 5 сұрақ -- "Менің азық-түлік дүкенім бар. Зейнетақы ..." -- 23 Тамыз 2019
ХАБАРЛАНДЫРУ! -- "Шиелі ауданы әкімдігі, аудан бойынша тұрғын үй ..." -- 13 Тамыз 2019

Шиелі аудандық мәслихатының аудандық және учаскелік сайлау комиссияларының жаңа құрамын құру қорытындысы туралы ХАБАРЫ

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы заңының талаптарына, ҮІ шақырылған Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы кезектен тыс 35 сессиясының «Шиелі аудандық сайлау комиссиясының құрамын сайлау қорытындысы жайлы» №35/3, «Шиелі ауданындағы №№267-303, 363, 364, 365 учаскелік сайлау комиссияларының құрамын сайлау қорытындылары жайлы» 35/4 шешімдеріне және аудандық, 40 учаскелік сайлау комиссиялары отырыстарының хаттамаларына сәйкес қалыптастырылған аудандағы сайлау комиссияларының жаңа құрамы:   

Шиелі аудандық сайлау комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Рысқұлов көшесі №3 аудандық мәдениет үйі)

Дулатов Молдабай Оразбекович – төраға, Палымбет Найла Әбілқасымқызы - төраға орынбасары,  Қалмырза Гүлнара Серікбайқызы - хатшы, мүшелері: Ахметов Әбдішәки Ауланбергенұлы, Бупежанов Талгат Уалиханович, Кенжесарив Серик Кадрияевич.

№267 Сұлутөбе учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, М.Шоқай ауылы, М.Тоқмағанбетов көшесі №1, №41 орта мектеп)

Болатбекова Айгүл Балташқызы – төрағасы, Еспанова Кенжегуль Дүйсеновна- төраға орынбасары, Ерімбетова Ақбота - хатшы, мүшелері: Сегізбаева Жаухар Үсенқызы, Ержанова Жумакул Кожабергеновна, Оразбеков Үсен Нұрғазыұлы, Асанов Сұңғат.

268 Бірінші Май учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Сұлутөбе  ауылдық округі, Бірінші Май ауылы, Жасылөлке көшесі №1, №40 орта мектеп)

Елжасарова Оразкүл Сүлейменқызы - төраға, Қосынбаев Қанат Қосынбайұлы  - төраға орынбасары,  Қаймақбаева Шолпан Райханқызы - хатшы, мүшелері: Ерғалиев Еркинбай Дониярович, Сәрсенбаева Рая.

№269 Бірлестік  учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Сұлутөбе ауылдық округі, Жаназарбатыр ауылы, Жаназарбатыр  көшесі №1, №142 орта мектеп)

Ембергенов Жолдасбай - төраға, Бейсебаева Нургуль Базархановна - төраға орынбасары,  Абилова Гүлмира Сейтқазықызы - хатшы, мүшелері: Досқабылова Сәрсенкүл Дүйсенқызы, Омарова Махабат Оспанқызы.

№270 Майлытоғай учаскелік  сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Майлытоғай  ауылдық округі, Майлытоғай ауылы, Астана көшесі №1.№141 орта мектеп)

Әбуұлы Саламат - төраға, Жұмаділова Ақайша Тұрсынбайқызы  - төраға орынбасары, Жандәулетова Сара Абайқызы - хатшы, мүшелері:Кулимбетов Абилкасим Жаканович, Нұрмағанбетов Ерболат Шермағанбетович.

№271 Тартоғай учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Тартоғай ауылдық округі, Тартоғай ауылы, Есенов к-сі №2, №153 мектеп-лицей)

Үсенов Көреген Өтегенұлы - төраға,  Еримбетов Бауыржан Кыдырбекович - төраға орынбасары,  Смайлов Жалгасбек Усенович - хатшы, мүшелері:Ахметов Серикбай Мадибекович, Жүнісова Дана Фазылханқызы, Туменбаева Улжамал Найманбаевна, Сентаев Мұрат Тұрсынбекұлы.

№272 Қоғалы учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Қоғалы  ауылдық округі, Ботабай ауылы, Абай к-сі №15, №228 орта мектеп)

Мәжкенов Ғани Әшірбайұлы - төраға,   Аблаев Гани Оспанович - төраға орынбасары,   Смайлова Әсем Зейнуллақызы - хатшы, мүшелері: Қожахметов Ануарбек Скендрович, Караматова Нургул Нағызханова.

№273 Талаптан учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Талаптан ауылдық округі,Балаби ауылы, Балаби көшесі №10,Мәдениет үйі)

Жанқошева Райхан Серікбайқызы – төраға, Оспанов Нұрланбек Төлешұлы - төраға орынбасары,    Өтешов Қуандық  - хатшы, мүшелері: Назарбеков Қабланбек Қыдырәліұлы, Ахметова Гулмира Серікбайқызы, Сардарбекова Айзада Әріпханқызы, Абиев Танат Әбдіманапұлы, Жусупов Аскар Амангельдиевич, Дурманова Азиза Абдикеновна.

№274   Бәйгеқұм учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Бәйгеқұм  ауылдық округі, Бәйгеқұм ауылы, Абай көшесі №1,клуб үйі)

Батырбеков Нұрлан Сұлтанұлы – төраға,  Оңғаров Ералы Избасарович - төраға орынбасары,   Суатбаева Сара Жұмабекқызы - хатшы, мүшелері: Рахымшаева Сәлима Абдуллақызы, Мұсаев Дәулет Мұсаұлы, Бекбаулиев Ясин Мәденұлы, Алмаганбетова Орынкуль Асылбековна.

№275 Жөлек учаскелік  сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Жөлек ауылдық округі,Жөлек ауылы, Қожабеков көшесі №55, Мәдениет үйі)

Бәйімбетов Ержан Төлебайұлы – төраға,  Төлегенова Бибігүл Ералықызы - төраға орынбасары,  Досанов Әзімхан Исаханұлы - хатшы, мүшелері: Рахметов Еркінбек Қобыланбекұлы, Куманбаева Жансая Дуйсебаевна, Мәлікұлы Әлібек, Серикбаева Жұлдыз Жакипбековна.

№276 Қызылқайын учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Ортақшыл  ауылдық округі, Қызылқайын ауылы, Бейбітшілік көшесі №29, №151 негізгі мектеп)

Қалтаев Ергешбай Калжанович – төраға,  Буриев Оскен - төраға орынбасары,  Турганбаева Асемкул Толеповна - хатшы, мүшелері: Сегізбаев Тұрсынхан Үсенұлы, Теміров Әшімхан Тұрсынұлы.

№277 Ортақшыл учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Ортақшыл ауылдық округі, Ортақшыл ауылы, С.Сейфуллин көшесі №1, №150 орта мектеп)

Парманкулов Канат Райымбекович – төраға,  Есенкулов Саруар Сулейменович - төраға орынбасары,   Бердимуратов Кайрат Бердимуратович - хатшы, мүшелері:  Саулахова Кенжеайм Балтаевна, Сәрсенбай Серік Бекназарұлы.

№278 Жахаев уаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Иіркөл  ауылдық округі, Жахаев ауылы, Абай тұйығы көшесі №1, №149 орта мектеп)

Ахетова Жібек Қаниқызы – төраға,  Ниязов Ғани - төраға орынбасары,   Аширова Зияш - хатшы, мүшелері:   Байдарбекова Гүлмира  Сантаевна, Пірназарова Венера Мақұлбекқызы, Қожаназарова Гулнар Молданазарқызы, Жаппар Ботагөз Сексенбайқызы.

№279 Жансейіт учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Иіркөл ауылдық округі, Жансейіт ауылы, И.Құтпанұлы  көшесі №9, №133 негізгі мекеп)

Мырзаева Қадиша Нұрмаханқызы – төраға, Ташматов Мақсат Айтмағамбетұлы - төраға орынбасары,   Қалхаева Сәндігүл - хатшы, мүшелері: Піржанова Қалқүл Бақтыбайқызы, Аширханова Салтанат Дуйсехановна.

№280 Жаңатұрмыс учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Жаңатұрмыс  ауылдық округі, Байсын ауылы, Астана көшесі №1, Мәдениет үйі)

Көпешбай Мұрат Дүкенбайұлы – төраға,  Әлментаева Гүлнар - төраға орынбасары,   Жүсіп Қатира Төлеуқызы  - хатшы, мүшелері Бердібаев Жантөре Төлегенұлы, Есен Асылхан Байділдаұлы.

№281 Алмалы учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Алмалы ауылдық округі, Алмалы ауылы, Аманкелді көшесі №5, клуб үйі)

Абдугапбарова Гульнара Марданаевна – төраға,  Мухтаров Рысбек Утелович - төраға орынбасары,   Марданаев Қуаныш Бабажанұлы - хатшы, мүшелері: Абызбекова Куралай Кирбаевна, Құрбанғали Гүлжазира Ғабдуллақызы, Абдекова Бактыгул Балабековна, Бедерова Гульнара Азизхановна.

№282 Досбол би учаскелік  сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Ақтоған   ауылдық округі, Досбол датқа ауылы, Абай көшесі №13, клуб үйі)

Алишева Кулаш Тилеуовна – төраға,  Дайрақұлов Бақберген Таубайұлы - төраға орынбасары,  Омарова Ақнұр Байтұрсынқызы - хатшы, мүшелері: Жәлиқызы Айгүл, Айымқұлов Жалғасхан Әділханұлы.

№283 Ә.Тәжібаев учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Телікөл ауылдық округі, Ә.Тәжібаев ауылы, Т.Жұматов көшесі №36, клуб үйі)

Есiм Асқар – төраға,  Ахет Бақыт - төраға орынбасары,  Алжанов Есбол Шаменович - хатшы, мүшелері:  Сапарова Гульжахан Данайевна, Әбдірманов Өтепберген  Әділханұлы.

№284 Әл-Фараби учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, М.Шоқай көшесі №1, №45 «Ақ орда» мектеп гимназиясы)

Меңлібеков Талғатбек Жәлиұлы – төраға,  Абенова Назира Сериковна - төраға орынбасары,  Есмұхамедов Сәкен Мұхамедқалиұлы - хатшы, мүшелері:  Қасымова Айгүл, Құдайбергенов Алмат Бағдаулетұлы, Усербаева Нұрсәуле, Нұртаев Абдигани Боирабаевич, Әбішева Ұлтуар, Әбусадір Бағдат Абайұлы.

№285 Рысқұлов учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Бұдабай көшесі №58, №46 мектеп лицейі)

Каракеева Айжан Абильдаевна – төраға, Акбарова Жанат Камалқызы - төраға орынбасары,  Ракишев Дархан Алдабергенович - хатшы, мүшелері:  Сейдеметов Дархан Асылханұлы, Әшімов Бекзада Исламбекұлы, Смайлова Фарида Тулепбергеновна, Әбжапбаров Болат.

№286 Теміржол  учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, С.Сейфуллин көшесі №4 А, №252 орта мектеп

Жаңабаева Гүлзира Есенгелдіқызы – төраға, Байділдаева Айман Қадырқызы - төраға орынбасары,   Мырзахметова Жұлдызай Абдразаховна - хатшы, мүшелері:   Байсақалова Назым, Сұлтан Сағындық Досамаханұлы, Турманова Акару Алиакбаровна, Мусаев Мұрат, Мыханов Ғабит Жұматаевич, Утетлеуова Гульмира Муратовна, Қойшыбаева Зәмзәгүл, Жағыпбар Қайрат Жағыпбарұлы.

№287 Әйтеке би  учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, М.Қаратаев көшесі №10, №48 орта мектеп)

Казимова Шарапат Мухамадгалиевна – төраға, Бұйрабеков Ертай Байділдаұлы Қазыбаева Нұржамал Ерханқызы - хатшы, мүшелері:   Құрманбаев Алтынбек,  Көпенова Күләйша Дүйсенқызы, Ысқақов Қайрат Мәуленұлы, Сейдеметов Абзал Асылханұлы.

№288 Көкшоқы учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Ш.Есенов көшесі №8, №127 мектеп лицейі)

Абдикадирова Гульшар Бердалиевна – төраға, Асанұлы Асыл - төраға орынбасары,    Садықова Меруерт Сейтқұлқызы - хатшы, мүшелері:  Қасымбекова Бибігүл Базарбекқызы, Оспанова Ғалия Әлібекқызы, Нуртаева Жанар Ермекбаевна, Актанова Эльмира Жузеновна, Әбілдаева Лира Тұрғанбайқызы, Хайруллаева Шахриза Абдуваликызы, Байтенова Айнаш Кыдырбековна, Бестаева Арайлым Муратбековна.

№289 Шәкәрім учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Шәкәрім көшесі №172, «Арғымақ» АҚ ғимараты )

Апбасова Салима Төлесқызы - төраға, Баубеков Асылхан Сатбаевич - төраға орынбасары, Килыбаева Райхан Жаксылыковна - хатшы, мүшелері:  Исмайлова  Шолпан, Назарбаева Дәулеткүл Әліпбекқызы, Нұрымбетова Марина, Балтабаева Айгүл Алмасбайқызы, Жапанов Алибек Ильясович, Палжанова Раушан Шабдановна.

№290 Аманкелді учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Аманкелді көшесі №109, №219 орта мектеп)

Жандалиева Жанерке Мирзагалиева - төраға, Кожаназаров Нурлыбек Елеусизович - төраға орынбасары, Сыздық Гүлзира Сұлтанханқызы - хатшы, мүшелері:  Айдаралиева Дана Жаксылыковна, Блялова Зухра Базарбекқызы, Коянбаева Рыскуль Бектасовна, Абдрахманов Нұрсұлтан Серікұлы, Алдабергенов Әбдіғалым Имантайұлы, Берікқара Заманбек Болатбекұлы.

№291 Аудандық аурухана учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Жүргенов көшесі №7, аудандық аурухана ғимараты)

Каликбергенова Бибимария Бакбергеновна - төраға, Курбангалиева Гульмира Валиуллаевна - төраға орынбасары, Әбдіжапбар Болатбек Берікқараұлы - хатшы, мүшелері: Сүйіндікова Айгүл Досматқызы, Дуйсеманов Лашын Калиевич.

№292 Жайлыбаев учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Ақорда м/а 5, квартал№1, №270 орта мектеп)

Тұрабаев Мұрат Оскенбаевич - төраға, Алшынбаева Ділдә Үсенқызы - төраға орынбасары, Каюпова Айгүл Мухамедәліқызы - хатшы, мүшелері: Төлеген Олжас Оралбайұлы, Әбдіқалықов Ренат Ерғалиұлы, Кузбаева Лаззат Тулебаевна, Төлегенова Шолпан Аманжолқызы.

№293 Бұхар-Жырау учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Смайлов көшесі №8, №244 орта мектеп)

Байділдаев Айғали Сейтжапбарұлы - төраға, Ташимова Назгүл Ахметханқызы - төраға орынбасары, Альжанова Макпал Бактияровна - хатшы, мүшелері: Абдікалыкова Акбаян Абдикаппаровна, Жунисбеков Табиғат Куланбаевич, Шамаханова Салтанат Асылтемірқызы, Даулетова Қарлығаш Пернебековна.

№294 Әбдіқадыров учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі кенті, Құрылыс, №3 А, №47 орта мектеп)

Накипов Болат Досболұлы - төраға,  Есімов Қайрат Сейтомарұлы - төраға орынбасары, Амирова Айман Темірханқызы - хатшы, мүшелері: Бейсембаев Ғалымжан Қайырбекұлы, Бердина Айгул Сәбитқызы.

№295 Алғабас учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Жуантөбе ауылдық округі, Алғабас ауылы, Ә.Исмайлов көшесі №40, Мәдениет үйі)

Жанжігіт Нағыметулла  - төраға,  Түлкібаева Махира - төраға орынбасары, Минадилова Набира Алимхановна - хатшы, мүшелері: Садықбек Әбдірахман Ділмағанбетұлы, Жақсылықова Гүлназ, Әшенова Гүлмира, Ағзамұлы  Бауыржан. 

№296 Бестам учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Бестам ауылдық округі, Бестам ауылы, Абай көшесі №39, клуб үйі)

Рыспамбет Ақтай Пәтешұлы - төраға,  Ақшалов Серік Балтабайұлы - төраға орынбасары,  Кенжеболат Гүлжайна Әбділдақызы - хатшы, мүшелері: Рахман Қоңыратбай Бүркітбайұлы, Құрманова Әтира Алпысқызы, Жұмаділда Бахадүр Мінуарұлы, Ерімбет Фарида Тұрарқызы.

№297 Еңбекші учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы,Еңбекші ауылдық округі,Еңбекші ауылы, Е.Бектұрсынұлы көшесі №1, №159 орта мектеп)

Бағдат Серікбайұлы  - төраға,  Абсадыков Талгат Рахманбердиевич - төраға орынбасары, Сағатбекқызы Нәдира - хатшы, мүшелері: Түймебеков Қазыбек Бақытжанұлы, Жұмабек Райхан Еркінқызы, Қалымбетов Еркебұлан Мырзахметұлы, Қаныбекова Сәбира.

№298 Бекежанов учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Керделі ауылдық округі, Н.Бекежанов ауылы, Н.Бекежанов көшесі №9, №156 орта мектеп)

Бектұрсынов Мейрамбек Жандарбекұлы - төраға,  Рахишев Алдаберген - төраға орынбасары, Мыханова Ақмарал - хатшы, мүшелері: Нақыпов  Нұрдәулет, Рақышев Ағәділ Ұғыланұлы, Сариев Бағзат Ибадуллаұлы, Рахманова Мақпал Әзиқызы.

№299 Жиделіарық учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Жиделіарық ауылдық округі, Жиделіарық ауылы, Есабыз көшесі №35, №206 орта мектеп)

Амиров Асхат Ержигитович - төраға,  Калкөзов Рахат Абдуллаұлы - төраға орынбасары, Алишева Кулзада Тилеуовна - хатшы, мүшелері: Кембилова Зәғипа Әбжапбарқызы, Абдукаримова Гүлзағира Жұмабайқызы.

№300 Төңкеріс учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Төңкеріс ауылдық округі,Ш.Қодаманов ауылы,С.Сейфуллин көшесі №14, №158 орта мектеп)

Ділманова Сандуғаш Ділманқызы - төраға,  Баймағанбетов  Дәулет  Әлмағанбетұлы - төраға орынбасары, Бекмырзаева Жадыра Дәужанқызы - хатшы, мүшелері: Байбатырова Асель Жаксыбаевна, Адилбаев Газиз Курмашович, Жұмаділдаев Серік, Құлахметов  Бодыбай. 

№301 Ақмая учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Ақмая ауылдық округі, Ақмая ауылы, Абай көшесі №6, №49 орта мектеп)

Ахметов Марал Калжанович - төраға,  Ахметов Талғат - төраға орынбасары, Абдрахманов Ғалымжан Тұрсынұлы - хатшы, мүшелері: Жаленов Бақыт, Балтай Оразкүл Жұманқызы, Жұманазар Талғат, Дарибаева Гульсим Абилкасимкызы.

№302 Гигант учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Гигант ауылдық округі,Бидайкөл ауылы,М.Шоқай көшесі  №60, мәдениет үйі.)

Байділдаева Мейрамгүл Байсалбайқызы - төраға,  Изимбетов Ердаулет Есенбекович - төраға орынбасары,  Нұрбеков Серікбай Нұрбекұлы - хатшы, мүшелері: Бегманов Сакен Серікұлы, Шәкеева Запура Қолдасқызы, Ажарбаева Зағипа Жұмаділдәқызы, Назарбекова Ұлмекен,  Тәжібаева Күлпатима Бұқарбайқызы, Махамбетов Қойшыбай Бозтайұлы.

№303 Қарғалы учаскелік сайлау  комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы,Қарғалы ауылдық округі, Бұланбайбауы ауылы, Әбдіқадыров көшесі №2, №241 орта мектеп)

Ахетов Жұмабай - төраға,  Әбуов Дәулетияр Үмбетиярұлы - төраға орынбасары,  Достиярова Актолкын Капбаровна - хатшы, мүшелері: Бисенов Өмірбек, Қожамқұлов Бауыржан.

№363 «Жеңіс» учаскелік сайлау комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Т.Рысқұлов №64, Оқушылар үйі КММ)

Жолтаев Раметулла Әбутәліпұлы - төраға,  Смат Ғалымжан Жағыппарұлы - төраға орынбасары,  Өтегенова Жадра Танатарқызы - хатшы, мүшелері: Дүйсенбеков Ғабит Қадырбекұлы, Құрбанова Эльмира Бақытқызы, Әлімбетова Индира Амангелдіқызы, Есенгельдиева Эльмира Есенгельдиевна.

№364 «Арай» учаскелік сайлау комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Байсын көшесі №1, «Шиелі сушаруашылығы» КММ)

Тұрманов Жұмахан Шәукенұлы - төраға,  Умбетов Абдиманап Мухамедкаримович - төраға орынбасары,   Сейдахметова Сания Қайратқызы - хатшы, мүшелері:  Серикбаева Айман Тұрсынбаевна,  Алимова Гүлжан Жүсіпқызы.

№365 «Бекежанов» учаскелік сайлау комиссиясы (Мекен жайы: Шиелі ауданы, Шиелі кенті, Н.Бекежанов №1, №47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп лицей жанындағы интернат)

Искаков Мурат Ергешович - төраға,  Мамбеталиева Камшат Фазылкаримовна - төраға орынбасары,   Бағдатқызы Жібек - хатшы, мүшелері:  Айтжанов Самат Көшербайұлы, Әйтенова Сәуле Ерназарқызы, Әмзеева Гүльзира Пернебековна, Баубекова Әсемкүл Сәтбайқызы.

 

Аудандық мәслихат хатшысы:                                              Б.Сыздық

Scroll to top