ХАБАРЛАНДЫРУ -- "2019 жылдың 23 мамыр күні сағат 15:00 мен 16:00 ..." -- 22 Мамыр 2019
«Бес сұрақ» айдары -- "Мен шет ауылда тұрамын, аудан орталығы алыста. ..." -- 20 Мамыр 2019
Мүдделі тұлғаларға қатысты АҚПАРАТ -- "Шиелі аудандық жер қатынастары бөлімі Қызылорда ..." -- 17 Мамыр 2019
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА 2019 жылғы «13» мамыр -- "Шалғайдағы елдімекендердің тұрғындары «БЖЗҚ» АҚ ..." -- 15 Мамыр 2019
ҰРПАҚҚА ҰРАН-ҰЛЫ ЖЕҢІС -- "Кеше Шиелі ауданында 9 мамыр — Жеңіс күніне орай ..." -- 14 Мамыр 2019
ХАБАРЛАНДЫРУ -- "  2019 жылдың 13-26 мамыр (қоса алғанда) ..." -- 13 Мамыр 2019
БИДАЙКӨЛ АУЫЛЫНА КӨГІЛДІР ОТЫН БЕРІЛДІ -- "7 мамыр – Қазақстан Республикасының Отан ..." -- 08 Мамыр 2019
БИЗНЕСКЕ БЕТ БҰРҒАН БИДАЙКӨЛДЕ БЕРЕКЕЛІ ІСТЕР БАР -- "7 мамыр – Қазақстан Республикасының Отан ..." -- 08 Мамыр 2019
Ақпараттық хабарлама! -- "Ақпараттық хабарлама! Қызылорда облысы, Шиелі ..." -- 06 Мамыр 2019
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "2019 жылдың 1 сәуіріндегі жағдай бойынша БЖЗҚ ..." -- 04 Мамыр 2019

2019 жылғы спортшылардың үздік көрсеткіштері

р/с

Аты жөні

Спорт мектебі

Спорт түрі

Алған орны

бағдарлама нөмірі

нәтижесі

1

Әмірхан Жания

№9 ОРМБЖМ

Таеквондодан ҚРЧ Талдықорған қаласы  30.01-04.02. 2019 ж.

ІІ- орын

2

Бектай Асылжан

№9 ОРМБЖМ

А. атлетикадан ҚР кубогы Шымкент қаласы 23-28. 02. 2019 ж.

І - орын

3

Бектай Асылжан

№9 ОРМБЖМ

А. атлетикадан ҚРЧ жастар Қызылорда қаласы 24 -31. 03. 2019 ж.

І - орын

4

Асанханұлы Алмат

№9 ОРМБЖМ

А. атлетикадан ҚРЧ 17-жасқа дейін Қостанай қаласы 21-28. 01. 2019 ж.

ІІ - орын

5

Абдраманов Шахизат

№9 ОРМБЖМ

А. атлетикадан ҚРЧ жастар Қызылорда қаласы 24 -31. 03. 2019 ж.

ІІІ - орын

6

Сансызбаева Айсамал

№9 ОРМБЖМ

А. атлетикадан ҚРЧ жастар Қызылорда қаласы 24 -31. 03. 2019 ж.

І - орын

7

Төлепов Бекзат

№9 ОРМБЖМ

А. атлетикадан ҚРЧ жастар Қызылорда қаласы 24 -31. 03. 2019 ж.

ІІІ - орын

8

Шералиев Мұхит

№9 ОРМБЖМ

Қазақ күресінен ҚРЧ жастар Қостанай қаласы 2019 ж. наурыз

ІІ - орын

9

№9 ОРМБЖМ

Волейболдан  ҚРЧ Повлодар қаласы  04-11. 01. 2019 ж.

І-орын

10

№9 ОРМБЖМ

Гандболдан  КРЧ  Шиелі ауданы 03-09. 03. 2019 ж.

І - орын

2019 жылғы спортшылардың үздік көрсеткіштері

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

1.

Иманбек Ақан

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан юниорлар арасындағы ҚР чемпионаты.

Талдықорған қаласы.30.01-03.02.2019ж

I-орын

2.

Нұрахан Ерасыл

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Өскемен қаласы.28.02-04.03.2019ж

III-орын

3.

Воронов Юрий

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Өскемен қаласы.28.02-04.03.2019ж

III-орын

4.

Ханзада Нұрбақыт

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Өскемен қаласы.28.02-04.03.2019ж

III-орын

5.

Хазуев Сайдхусейн

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Таеквондодан жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Өскемен қаласы.28.02-04.03.2019ж

III-орын

6.

Балтабеков Дарын

№10 Шиелі ауданының  балалар- жасөспірімдер спорт мектебі

Қазақ күресінен жасөспірімдер арасындағы ҚР чемпионаты.

Ақтөбе қаласы.11-15.03.2019ж

III-орын

Видео ақпараттар

Scroll to top