3.ГИГАНТ (БИДАЙКӨЛ), ЖУАНТӨБЕ, БЕСТАМ АУЫЛДЫҚ ОКРУГТЕРІНДЕ ХАЛЫҚ ... -- "3.ГИГАНТ (БИДАЙКӨЛ), ЖУАНТӨБЕ, БЕСТАМ АУЫЛДЫҚ ..." -- 20 Қаңтар 2020
2.ХАЛЫҚ АЛДЫНДАҒЫ ЕСЕП БЕРУ ЖИЫНЫ ЕҢБЕКШІ, ЖИДЕЛІ, ТАЛАПТАН ... -- "2.ХАЛЫҚ АЛДЫНДАҒЫ ЕСЕП БЕРУ ЖИЫНЫ ЕҢБЕКШІ, ЖИДЕЛІ ..." -- 20 Қаңтар 2020
1.КЕРДЕЛІ, АҚМАЯ, ТӨҢКЕРІС АУЫЛДАРЫНДА ЕСЕП БЕРУ ЖИЫНЫ ӨТКІЗІЛДІ -- "1.КЕРДЕЛІ, АҚМАЯ, ТӨҢКЕРІС АУЫЛДАРЫНДА ЕСЕП БЕРУ ..." -- 20 Қаңтар 2020
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "2020 жылғы 16 қаңтар Зейнетақы жинақтарын ..." -- 17 Қаңтар 2020
АУДАН ТҰРҒЫНДАРЫНЫҢ НАЗАРЫНА -- "Аудан прокурорының өкімімен қадағалау аумағындағы ..." -- 10 Қаңтар 2020
Құрметті аудан тұрғындары! -- "Адам саудасына қарсы күрес жөніндегі «Сенім ..." -- 27 Желтоқсан 2019
ҮІ шақырылған аудандық мәслихаттың кезектен тыс 49 сессиясын шақыру ... -- "  Аудандық мәслихаттың кезектен тыс 49 ..." -- 25 Желтоқсан 2019
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің зейнетақысы (ЕЭО) -- "Өмір болған соң адамдарың мекенжайын ауыстырып ..." -- 24 Желтоқсан 2019
ШИЕЛІ АУДАНЫНДА КҮН ЭЛЕКТР СТАНЦИЯСЫ ІСКЕ ҚОСЫЛДЫ -- "Бүгін облыс әкімі Қ.Ысқақов Тәуелсіздік күні ..." -- 23 Желтоқсан 2019
ШИЕЛІ АУДАНЫНДА 150 ОРЫНДЫҚ АУРУХАНА АШЫЛДЫ -- "Бүгін Тәуелсіздік күні қарсаңында Шиелі ауданында ..." -- 23 Желтоқсан 2019

ШИЕЛІ АУДАНДЫҚ СПОРТ КЛУБЫ 

Р/С

Мекеме атауы

Директордың

аты – жөні

Орналасқан жері

Құрылған жылы

Мекеме

бапкерлері

Спорт үйірмелері 

 

«Шиелі аудандық  спорт клубы» КММ

Зермұхамедов Нұрлан

Жағыппарұлы

И. Әбдікәрімов көшесі №13 А

13.07.2013ж

 

Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

Нұрымов Батырхан Кәрібайұлы

1

Елшаманов Х.

Қазақ күресі

2

Сәруардин Ә.

Қазақ күресі

3

Дүйсахметов А.

Қазақ күресі

4

Мизамбаев Б.

Шахмат

5

Зермұхамедов Е.

МША спорты

6

Омаршаев Б.

Шахмат

7

Умиралиев Б.

Футбол

8

Ерімбетов А.

Таеквондо 

9

Бекмұратов Ж.

Бокс 

10

Ақбалаев М.

Бокс 

11

Тукбаев Қ.

Ауыр атлетика 

12

Сәрсен А.

Үстел теннисі

13

Егемберді Д.

Фитнес 

14

Мадиев М.

Футбол

15

Ақпейлов А.

Гандбол

16

Нысанбай М.

Гандбол

17

Ибраев А.

Волейбол 

18

Алтынбеков И.

Волейбол 

19

Нұрымбет Р.

Бокс

20

Пернебай А.

Грек рим

21

Пәтешова А.

Шахмат

22

Түменбай А.

Тоғызқұмалақ  

23

Шакида Ж.

Белбеу күресі

24

Рантаев Р.

Белбеу күресі

               

Спорт мектебінің атауы

Директорының аты-жөні

Орналасқан жері

Құрылған жылы

Спорт мектеп бапкерлері

Спорт үйірмелері

1

«№10 Шиелі ауданының  балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» КММ

Айтуаров Ардақ Жанайұлы

Шиелі ауданы , Бала би аулы,    Бала би көшесі №1

2005 ж

Маманов Берікхан Тұрсынбайұлы

Бокс

Мусаев Мурат Султанович

Бокс

Сейткәрім Досбол Сейткәрімұлы

Бокс

Балтабаев Елдос

Бокс

Нұрғали Қуаныш Қанатұлы

Белбеу күресі

Жұманазар Абай Қолдасұлы

Белбеу күресі

Жақыпов Дастан

Волейбол

Сайын Нұрлан Жексенбайұлы

Волейбол

Спатаев Шапағат Алмасбекұлы

Еркін күрес

Сұлтан Нұрлыжан

Еркін күрес

Баржақсиева Айгүл Әріпбайқызы

Дзюдо

Жұмахан Сағыныш Жұмаханұлы

Дзюдо

Сейітхан Мағжан Халықбекұлы

Қазақ күресі

Жолмырзаев Қайрат Маратұлы

Қазақ күресі

Тілеубай Дастан Мейрамбекұлы

Қазақ күресі

Советов Рахат Мақсатұлы

Қазақ күресі

Қожахмет Жомарт Талғатұлы

Қазақ күресі

Мусатаев Сланбек Исатаевич

Таеквондо

Алимбаев Асхатбек Кенесбекович

Таеквондо

Тоқсанбаев Талғат Абилханович

Таеквондо

Әбдіқадыр Аружан Нұрмаханқызы

Таеквондо

Тулегенова Үміт

Таеквондо

Ахметов Оразбек Сәрсенұлы

Тоғызқұмалақ

Малдыбай Нәзігүл Оразбекқызы

Тоғызқұмалақ

Лекрова Салтанат Бердәулеқызы

Тоғызқұмалақ

Мұсаханұлы Абылайхан

Футзал

Р/С

Спорт мектебінің атауы

Директорының Аты-жоні

Орналасқан жері

Құрылған жылы

Спорт мектеп бапкерлері

Спорт үйірмелері

1

«№9 Шиелі ауданының олипиадалық резервтің мамандандырылған балалар жасөспірімдер мектебі» КММ

Тажбанов Ғабит Рантайұлы

Шиелі кенті Абай №28

1967 ж

Тұрысбеков Мухаммед

Ауыр атлетика

2

Тұрысбеков Махамбет

Ауыр атлетика

3

Когай Алексей

Баскетбол

4

Мекебаев Рахымжан

Бокс

5

Сәдуов Қасымхан

Бокс

6

Әбдраманов Өтепберген

Волейбол

7

Бекмырзаұлы Нүркен

Волейбол

8

Сапарбай Олжас

Волейбол

9

Мырзахметов Ғабит

Дзюдо

10

Сейітжанов Айбек

Дзюдо

11

Сәрсенов Ақжүрек

Қол добы

12

Хаумет Асылбек

Таеквондо

13

Смаил Сундетхан

Таеквондо

14

Елеупанов Нариман

Таеквондо

15

Кансахаев Талғат

Футбол

16

Қалман Әзизбек

Футбол

17

Әбілтаев Алмат

Белбеу күресі

18

Төлепов Бекжан

Белбеу күресі

19

Мырзалиев Бауыржан

Қазақ күресі

20

Тажбанов Ғабит

Қазақ күресі

21

Тажбенов Мейрамбек

Қазақ күресі

22

Алиев Ержан

Қазақ күресі

23

Мамбетов Ержан

Қазақ күресі

24

Досманов Асанбек

Тоғызқұмалақ

Scroll to top