ҮІ шақырылған аудандық мәслихаттың кезектен тыс 52 сессиясын шақыру ... -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 30 March 2020
ХАБАРЛАМА! -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 30 March 2020
Еңбекминінің қызметтеріне өтінімдерді онлайн режимінде беру туралы ... -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 20 March 2020
Республикалық «Еңбек жолы» конкурсының өңірлік кезеңіне қатысуға ... -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 17 March 2020
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 17 March 2020
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 17 March 2020
АҚПАРАТТЫҚ ХАБАРЛАМА -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 17 March 2020
Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 12 March 2020
Онлайн - сауда. -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 12 March 2020
ХАБАРЛАМА! -- "×Страница еще не переведена. Приносим свои ..." -- 03 March 2020
Страница еще не переведена. Приносим свои извинения за доставленные неудобства...

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу  жөніндегі аумақтық (аудандық)  және учаскелік сайлау комиссияларының құрамы мен орналасқан мекен жайы

 

    1. Аумақтық сайлау комиссиясы: Шиелі ауданы, Шиелі кенті Рысқұлов көшесі №3 үй. Аудандық мәдениет үйі, байланыс телефоны 4-30-58; 4-30-32, электоронды поштасы dulatov71@mai.ru; eli.sailau@mail.kz">Shіeli.sailau@mail.kz.  

    Комиссия құрамы: М.Дулатов – төраға, Н.Палымбет – төрағаның орынбасары, Г.Қалмырза – хатшы; мүшелері: С.Ермағанбетов, Ә.Ахметов, Т.Бөпежанов, С.Кенжесариев.

    1. №267 «Сұлутөбе» сайлау учаскесі: М.Шоқай ауылы, А.Тоқмағанбетов көшесі №1үй. №41 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 51-0-31, электронды поштасы mektep-41@mai.ru.

    Комиссия құрамы: А.Болатбекова – төраға, К.Еспанова – төрағаның орынбасары, А.Ерімбетова – хатшы; мүшелері: Ж.Сегізбаева, С.Асанов, Ж.Ержанова, Ү.Оразбеков.

    1. №268 «1-Май» сайлау учаскесі: 1-Май ауылы, Жасылөлке көшесі №1үй. №40 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 51-3-97, электронды поштасы bagdat83@mail.ru.

    Комиссия құрамы: О.Елжасарова – төраға, Қ.Қосынбаев – төрағаның орынбасары, Ш.Қаймақбаева – хатшы, мүшелері: Е.Ерғалиев, Р.Сарсенбаева.

    1. №269 «Бірлестік» сайлау учаскесі: Жаназар батыр ауылы, Жаназар батыр көшесі №1үй. №142 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 29-1-58, электронды поштасы mektep 142@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Ж.Ембергенов – төраға, Н.Бейсебаева – төрағаның орынбасары, Г.Абилова – хатшы; мүшелері: С.Досқабылова, М.Омарова.

    1. №270 «Майлытоғай» сайлау учаскесі: Майлытоғай ауылы,  Астана көшесі №2а, №141 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 5-20-05, электронды поштасы shkola141@mail.ru.

    Комиссия құрамы: С.Әбуұлы – төраға, А.Жұмаділова – төрағаның орынбасары, С.Жандаулетова – хатшы; мүшелері: А.Күлімбетов, Е.Нұрмағанбетов.

    1. №271 «Тартоғай» сайлау учаскесі: Тартоғай ауылы, №153 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 28-1-08, электронды поштасы  tartogaj_akimat@bk.ru.

    Комиссия құрамы: К.Үсенов – төраға, Б.Ерімбетов – төрағаның орынбасары, Ж.Смайлов – хатшы; мүшелері: Ұ.Түменбаева, С.Ахметов, Д.Жүнісова, М.Сентаев.

    1. №272 «Қоғалы» сайлау учаскесі: Тұрсынбай датқа ауылы, А.Құнанбаев көшесі №4үй. №228 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 28-9-28, электронды поштасы kogaly botabay@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Ғ.Мәжкенов – төраға, Ғ.Аблаев – төрағаның орынбасары, Ә.Смайлова – хатшы; мүшелері: А.Қожахметов, Н.Қараматова.

    1. №273 «Талаптан» сайлау учаскесі: Балаби ауылы, Балаби көшесі №10 үй. Балаби ауылдық мәдениет үйі, байланыс телефоны 32-1-53, электронды поштасы talaptan_akimat@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Р.Жанқошева – төраға, Н.Оспанов – төрағаның орынбасары, Қ.Өтешов – хатшы; мүшелері: Қ.Назарбеков, Г.Ахметова, А.Сардарбекова, Т.Әбиев, А.Жүсіпов, А.Дүрманова.

    1. №274 «Бәйгеқұм» сайлау учаскесі: Бәйгеқұм ауылы, А.Құнанбаев көшесі №2үй. Бәйгеқұм ауылдық клуб үйі, байланыс телефоны 21-1-88, электронды поштасы baigekum.klub@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Н.Батырбеков – төраға, Е.Оңғаров– төрағаның орынбасары, С.Суатбаева– хатшы; мүшелері: С.Рахымшаева, Д.Мұсаев, Я.Бекбаулиев, О.Алмағанбетова.

    1. №275 «Жөлек» сайлау учаскесі: Жөлек ауылы, Қожабеков көшесі №56үй. Жөлек ауылдық мәдениет үйі, байланыс телефоны 22-2-32 электронды поштасы zholek.dk@mail.ru.

    Комиссия құрамы:Е.Бәйімбетов­ – төраға, Б.Төлегенова – төрағаның орынбасары, Ә.Досанов – хатшы; мүшелері: Е.Рахметов, Ж.Құрманбаева, Ә.Мәлікұлы, Ж.Серікбаева.

    1. №276 «Қызылқайың» сайлау учаскесі: Қызылқайың ауылы, Бейбітшілік көшесі №29үй. №151 негізгі мектеп, байланыс телефоны 5-23-21 электронды поштасы mektep_151_07@mail.ru.

    Комиссия құрамы:Е.Қалтаев– төраға, О.Буриев– төрағаның орынбасары, А.Турғанбаева – хатшы; мүшелері: Т.Сегізбаев, Ә.Теміров.

    1. №277 «Ортақшыл» сайлау учаскесі: Ортақшыл ауылы, С.Сейфуллин көшесі №1үй. №150 мектеп ғимараты, байланыс телефоны 5-25-45,электронды поштасы ortakwil_akimat@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Қ.Парманқұлов – төраға, С.Есенқұлов– төрағаның орынбасары, Қ.Бердімұратов– хатшы; мүшелері:К.Саулахова,С.Сәрсенбай.

    1. №278 «Жақаев» сайлау учаскесі: Жақаев ауылы, А.Құнанбаев тұйығы №6үй. №149 орта мектеп, байланыс телефоны 24-2-64 электронды поштасы shool_149@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Ж.Ахетова– төраға, Ғ.Ниязов – төрағаның орынбасары, З.Аширова – хатшы;  мүшелері: Г.Байдарбекова, Г.Пірназарова,Г.Қожаназарова, Б.Жаппар.

    1. №279 «Жансейіт» сайлау учаскесі: Жансейіт ауылы, И.Құтпанұлы көшесі №9үй. №133 негізгі мектеп, байланыс телефоны 5-08-44 электронды поштасы ektep_@mai.ru">mektep_@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Қ.Мырзаева – төраға, М.Ташматов– төрағаның орынбасары, С.Қалхаева– хатшы; мүшелері: Қ.Піржанова, С.Әшірханова.

    1. №280 «Жаңатұрмыс» сайлау учаскесі: Байсын ауылы, С.Асанов №2үй. Байсын ауылдық мәдениет үйі, байланыс телефоны 5-00-34 электронды поштасы Zhusipova.katira@mail.ru.

    Комиссия құрамы: М.Көпешбай– төраға, Г.Әлментаева – төрағаның орынбасары, Қ.Жүсіпова – хатшы; мүшелері: Ж.Бердібай, А.Есен.

    1. №281 «Алмалы» сайлау учаскесі: Алмалы ауылы, Амангелді №5үй. Алмалы ауылдық клуб үйі, байланыс телефоны 5-16-74 электронды поштасы akimat_almaly@bk.ru.

    Комиссия құрамы: Г.Абдугапбарова– төраға, Р.Мұхтаров – төрағаның орынбасары, Қ.Марданаев-хатшы; мүшелері: К.Абызбекова,Г.Құрбанғали, Б.Абдекова, Г.Бедерова.

    1. №282 «Досбол би» сайлау учаскесі: Досбол би ауылы, Абай көшесі №13үй. Досбол би ауылдық клубы, байланыс телефоны 55-1-02, электронды поштасы 155.aknur@mail.ru.

    Комиссия құрамы: К.Алишева – төраға, Б.Дайрақұлов– төрағаның орынбасары, А.Омарова– хатшы; мүшелері:А.Жәлиқызы, Ж.Айымқұлов.

    1. №283 «Ә.Тәжібаев» сайлау учаскесі: Ә:Тәжібаев ауылы,Т.Жұматов көшесі №36үй.Ә.Тәжібаев ауылдық клуб үйі, байланыс телефоны 5-06-92,электронды поштасы telikol-akimat@mail.ru.

    Комиссия құрамы: А.Есім – төраға, Б.Ахет– төрағаның орынбасары, Е.Әлжанов– хатшы; мүшелері: Г.Сапарова, Ө.Әбдіраманов.

    1. №284 «Әл Фараби» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, М.Шоқай көшесі №1үй. №45 «Ақ Орда» мектеп-гимназиясы, байланыс телефоны 4-22-34, электронды поштасы akorda_45@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Т.Меңлібеков – төраға, А.Қасымова– төрағаның орынбасары, С.Есмұхамедов– хатшы;  мүшелері: Г.Утегенова, А.Құдайбергенов, Н.Усербаева, А.Нұртаев, Ұ.Әбішева, Б,Әбусадір.

    1. №285 «Рысқұлов» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Бұдабай көшесі №58 үй. №46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі, байланыс телефоны 4-29-63, электронды поштасы mektep46@mail.ru.

    Комиссия құрамы: А.Қарекеева – төраға,  Ж.Акбарова – төрағаның орынбасары, Д.Ракишев – хатшы; мүшелері: Д.Сейдеметов, Б.Әшімов, Ф.Смайлова, Б.Әбжапбаров.

    1. №286 «Темір жол» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, С.Сейфуллин көшесі №4 А үй, №252 орта мектеп, байланыс телефоны 4-28-63, электронды поштасы shieli_252@mai.ru.

    Комиссия құрамы: Г.Жаңабаева – төраға,  А.Байділдаева – төрағаның  орынбасары, Ж.Мырзахметова – хатшы; мүшелері: Н.Байсақалова, С.Сұлтан, А.Турманова,  М.Мусаев,  Ғ.Мыханов, Г.Утетлеуова, З.Қойшыбаева, Қ.Жағыпбар.

    1. №287 «Әйтеке би» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Жақаев №н/з. №48 орта мектеп, байланыс телефоны 4-26-11, электронды поштасы 48_school@mai.ru.

    Комиссия құрамы:  Ш.Казимова – төраға, Е.Бұйрабеков – төрағаның орынбасары, Н.Қазыбаева – хатшы; мүшелері: А.Құрманбаев, К.Көпенова, Қ.Ысқақов, А.Сейдеметов.

    1. №288 «Көкшоқы» сайлау учаскесі: Шиелі ауданы, «Көкшоқы» елді мекені, Есенов н/з, №127 Ш.Уәлиханов атындағы мектеп-лицейі, 35-1-37, электронды поштасы: 127mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Г.Абдикадирова – төраға, А.Асанұлы – төрағаның орынбасары, М.Садықова – хатшы; мүшелері: Б.Қасымбекова, Ғ.Оспанова, Ж.Нуртаева, Э.Актанова, Л.Әбілдаева, М.Захмур, А.Байтенова, А.Бестаева.

    1. №289 «Шәкәрім» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Шәкәрім №172, «Арғымақ» АҚ ғимараты, телефоны: 4-16-44, электронды поштасы: R.zh@mail.ru.

    Комиссия құрамы: С.Апбасова – төраға, А.Баубеков  – төрағаның орынбасары, Р.Қилыбаева  – хатшы;  мүшелері: Ш.Исмайлова, Д.Назарбаева, М.Нұрымбетова, А.Балтабаева, А.Жапанов, Р.Палжанова.

    1. №290 «Аманкелді»» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Аманкелді №109, №219 орта мектеп, телефоны: 4-54-13, электронды поштасы: 219mektep@mail.ru. 

    Комиссия құрамы: Ж.Жанадилова – төраға, Н.Кожаназаров – төрағаның орынбасары, Г.Сыздық – хатшы; мүшелері: Д.Айдаралиева, З.Блялова, Р.Қоянбаева, Н.Абдрахманов, Ә.Алдабергенов, З.Берікқара.

    1. №291 «Аудандық аурухана» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Жүргенов №7, аудандық аурухана, телефоны: 4-30-54, электронды поштасы ana@mail.ru">Shieli_auruхana@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Б.Каликбергенова – төраға,  Г.Курбангалиева – төрағаның орынбасары, Б.Әбдіжапбар – хатшы; мүшелері: А.Сүйіндікова, Л.Дуйсеманов.

    1. №292 «Жайлыбаев» сайлау  учаскесі: Шиелі кенті, Ақорда м/а, Әл- Фараби  н/з, №270 орта мектеп, телефоны: 4-63-74, электронды поштасы: 2mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: М.Тұрабаев – төраға, Д.Алшынбаева – төрағаның орынбасары, А.Каюпова  – хатшы; мүшелері: О.Төлеген, Р.Әбдіқалықов, Л.Кузбаева, Ш.Төлегенова.

    1. №293 «Бұқар жырау» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Д.Смайлов н/з, №244 орта мектеп, 4-49-03, электронды поштасы 244_madina@bk.ru.

    Комиссия құрамы: А.Байділдаев – төраға,  Н.Ташимова – төрағаның орынбасары, М.Альжанова – хатшы; мүшелері: А.Абдикалыкова, Т.Жунисбеков, С.Шамаханова, К.Даулетова.

    1. №294 «Әбдіқадыров» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, №47 М.В.Ломоносов атындағы орта мектеп, телефоны: 4-28-88, электронды поштасы: 47mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Б.Накипов – төраға, Б.Баймағанбетов  – төрағаның орынбасары, А.Амирова – хатшы; мүшелері: Ғ.Бейсембаев, А.Бердина.

    1. №295 «Алғабас» сайлау учаскесі: Алғабас ауылы, Ә.Исмайлов №40, Алғабас ауылдық мәдениет үйі, телефоны: 26-3-45,электронды поштасы algabas2014@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Н.Жанжігіт – төраға, М.Түлкібаева  – төрағаның орынбасары,  Н.Минадилова – хатшы; мүшелері: Ә.Садықбек, Г.Жақсылықова, Г.Ашенова, Б.Ағзамұлы.

    1. №296 «Бестам» сайлау учаскесі: Бестам ауылы,А.Құнанбаев №39, №205 орта мектеп, телефоны:5-12-10, элетронды поштасы aktai_ryspambet@mail.ru.

    А.Рыспанбеттөраға, С.Ақшалов  – төрағаның орынбасары, Г.Кенжеболат – хатшы; мүшелері: Қ.Рахман, Ә.Құрманова, Б.Жұмаділда, Ф.Ерімбет.

    1. №297 «Еңбекші» сайлау учаскесі: Еңбекші ауылы,Е.Бектұрсын №1, №159 мектеп ғимараты,телефоны: 5-28-28,электронды поштасы 159mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: Б.Серікбайұлы – төраға , Т.Абсадыков – төрағаның орынбасары, Н.Сағатбекқызы – хатшы; мүшелері: Қ.Түймебек, Р.Жұмабек, Е.Қалымбетов, С.Канибекова.

    1. №298 «Н.Бекежанов» сайлау учаскесі: Н.Бекежанов ауылы, Н.Бекежанов №6,№156 орта мектеп, телефоны: 31-1-56, электронды поштасы 156-mektep@mail.ru.

    Комиссия құрамы: М.Бектұрсынов – төраға, А.Рахишев – төрағаның орынбасары,  А.Мыханова – хатшы; мүшелері: Н.Нақыпов, А.Рақышев, Б.Сариев, М.Рахманова.

    1. №299 «Жиделіарық» сайлау учаскесі: Жиделіарық ауылы, Есабыз №35 №206 орта мектеп, телефоны: 52-2-52, электронды поштасы 206mektep@mail,ru.

    Комиссия құрамы:  А.Амиров – төраға, Р.Қалкөзов  – төрағаның орынбасары, К.Алишева – хатшы; мүшелері: З.Кембилова,Г.Абдукаримова.

    1. №300 «Төңкеріс» сайлау учаскесі:Ш.Қодаманов ауылы, С.Сейфуллин н/с, №158 мектеп, телефоны: 33-2-89,электронды поштасы marat_1976@mail.ru.

    Комиссия құрамы:  С.Ділманова – төраға, Д.Баймағанбетов – төрағаның орынбасары, Ж.Бекмырзаева – хатшы; мүшелері: А.Байбатырова, Ғ.Адилбаев, С.Жұмаділдаев, Б.Құлахметов.

    1. №301 «Ақмая» сайлау учаскесі: Ақмая ауылы, А.Құнанбаев №57, №49 орта мектеп, телефоны: 50-3-50, элетронды поштасы akmaya.2012@mail.ru.

    Комиссия құрамы: М.Ахметов  – төраға, Т.Ахметов – төрағаның орынбасары, Ғ.Абдрахманов – хатшы; мүшелері: Б.Жәленов, О.Балтай, Т.Жұманазар, Г.Дарибаева.

    1. №302 «Гигант» сайлау учаскесі: Бидайкөл ауылы, М.Шоқай №78, Бидайкөл ауылдық мәдениет үйі,телефоны: 36-1-01,электронды поштасы gigant101@mail.ru.

    Комиссия құрамы:   М.Байділдаева,– төраға, Е.Изимбетов– төрағаның орынбасары, С.Нұрбеков– хатшы; мүшелері: С.Бегманов, З.Шәкиева, З.Ажарбаева, Ұ.Назарбекова, К.Тәжібаева, Қ.Маханбетов.

    1. №303 «Қарғалы» сайлау учаскесі: Бұланбай бау ауылы, Қ.Әбдіқадыров №1, №241 орта мектеп, телефоны: 5-04-04, электронды поштасы mektep241_2006@mail.ru.

    Комиссия құрамы:   Ж.Ахетов – төраға, Д.Әбуов – төрағаның орынбасары, А.Достиярова – хатшы; мүшелері: Ө.Бейсенов, Б.Қожамқұлов.

    1. №363 «Жеңіс» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Т.Рысқұлов №64, оқушылар үйі, 4-20-42, электронды поштасы: okushylar_ui@mail.ru.

    Комиссия құрамы:  Р.Жолтаев – төраға, Ғ.Смат – төрағаның орынбасары, Ж.Өтегенова – хатшы; мүшелері: Ғ.Дүйсенбеков, Э.Құрбанова, И.Әлімбетова, Э.Есенгельдиева.

    1. №364 «Арай» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Байсын н/з, «Шиелі су шаруашылығы» КММ, телефоны 4-55-61, электронды поштасы: sheli_vodhoz@mail.ru.

     Комиссия құрамы:  Ж.Тұрманов – төраға, Ә.Үмбетов – төрағаның орынбасары, А.Серікбаева – хатшы; мүшелері:А.Сейдалиева, Г.Алимова.

    1. №365 «Интернат» сайлау учаскесі: Шиелі кенті, Н.Бекежанов №1, №47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп-лицей жанындағы интернат, телефоны: 4-29-21, электронды поштасы: murtik81@mail.ru.

    Комиссия құрамы:  М.Искаков – төраға, К.Мамбеталиева – төрағаның орынбасары, Ж.Бағдатқызы – хатшы; мүшелері: С.Айтжанов, С.Әйтенова, Г.Әмзеева, Ә.Баубекова.

                                                                   Шиелі аудандық сайлау комиссиясы


Видео ақпараттар

Scroll to top